Igor Kralj/PIXSELL

VIDEO Loša noć za Hrvate: Ivušić primio gol za poraz, Klafurić pao protiv Legije, poraženi Smolčić i Ljubičić

Vrijeme Čitanja: 2min | čet. 24.10.24. | 22:22

Odigrane su sve utakmice današnjeg rasporeda Konferencijske lige

U kasnijim terminima Konferencijske lige nismo se nagledali pretjerano golova. Najviše ih je palo u pobjedi Legije protiv TSC-a rezultaotm 3-0. Momčad TSC-a iz Bačke Topole nastavila je negativne rezultate klubova iz Sbrije. Momčad Deana Klafurića poražena je od Legije iz Varšave rezultatom 3-0. Za poljsku momčad strijelci su bili Kapustka u 11. minuti, Luquinhas u 47. i CHodyna u 62. minuti utakmice.

Dinamo Minsk nije se uspio suprostaviti Helsinkiju koji je slavio rezultatom 1-0, a jedini gol postigao je Möller u 46. minuti, s tim da su domaćini čak promašili i penal u 83. minuti susreta. Istim je rezultatom Heidenheim slavio protiv Pafosa kojemu je na golu bio naš Ivica Ivušić. Bivši vratar Osijeka primio je gol u 25. minuti susreta.

Kako je Ivušić primio gol pogledajte OVDJE.

Ljubljanska Olimpija slavila je nad LASK-om 2-0. Golove su postigli Blanco u 14. i Lucas u 80. minuti. Marin Ljubičić ušao je u igru u 58. minuti, a Hrvoje Smolčić 10-ak minuta kasnije.

Slovenci su imali puno razloga za slavlje jer su Celjani ranije tijekom dana razbili turski Basaksehir rezultatom 5-1.

Betis je vodio 1-0 većinu susreta protiv Københavna, ali su gosti izjednačili u 77. minuti na 1-1. The New Saints su slavili protiv Astane 2-0.