Screenshot Arenasport

‘Talijanski Varaždin’ prošetao se kroz Cagliari

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 20.09.24. | 20:36

Tokanci su bez poraza u novoj sezoni, probili su se na treće mjesto

Novi su uspjeh na startu nove sezone talijanske Serie A upisali nogometaši Empolija, u prvom ogledu petog kola pobijedili su u gostima Cagliari s 2-0.

Empoli je tako i dalje bez poraza u sezoni. Ima dvije pobjede i tri remija te se trenutačno nalazi na trećem mjestu ljestvice, nedavno je prvi put u povijesti nadvisio Romu u Rimu, kumovao smjeni njenog trenera Danielea De Rossija... Cagliari je i dalje bez slavlja, na pretposljednjem mjestu, možda će mu od zime morati pomoći Marko Rog, koji je dotad na posudbi u Dinamu.

Poveli su Toskanci u 33. minuti kada je odlično asistirao Anjorin, dok je egzekucija ostavljena za Colomba koji je pogodio za 1-0 (VIDEO – Arenasport). Gosti su tri boda potvrdili na samom startu drugog poluvremena. U 49. minuti je Esposito nakon solo akcije postavio pokazalo se konačnih 2-0 (VIDEO), nakon čega je Empoli rutinski sačuvao prednost. Mogli bismo ga zvati – ‘talijanski Varaždin’; uz Udinese najugodnije iznenađenje sezone!