Ništa od slavlja - Jug CO poražen u Braceloni

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 31.03.18. | 16:35

Dubrovački vaterpolisti su i dalje u žestokoj borbi za plasman na Final Eight.

Nije uspio Jug CO doći do pobjede na gostovanju kod Barcelonete. Španjolska momčad je s 8:6 došla do 7. euroligaške pobjede u sezoni, a Dubrovčani će do kraja ligaškog natjecanja tražiti način da izbori među četiri najbolje momčadi grupe A vaterpolske Eurolige.

Barceloneta je odmah na početku povela s 3:0, ali se Jug vratio i poveo s 4:3. Na poluvrijeme se otišlo s 4:4, ali to je bilo sve od dubrovačke momčadi. Treću četvrtinu Barceloneta je pobijedila s 2:0, a tu prednost su zadržali do kraja utakmice koja je završila s konačnih 8:6.

Najbolji strijelci u redovima Juga su bili Fatović i Benić s po 2 gola. Renzuto i Rašović su zabili po 1 gol, a Bijač je upisao 12 obrana.

Nakon 11 odigranih utakmica Jug CO se nalazi na 3. mjestu grupe A sa 19 bodova iz 11 utakmica. Brescia ima 17, a Dinamo Moskva 16 bodova, ali i utakmicu manje od Dubrovčana.