Hrvatska se lako obračunala s Australijom

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 22.06.17. | 18:11

Vaterpolisti su došli do treće pobjede…

U utakmici 3. kola skupine B na završnom turniru Svjetske lige hrvatski vaterpolisti u Ruzi su slavili protiv reprezentacije Australije s 8:3.

Naši vaterpolisti sjajno su otvorili susret – nakon prve četvrtine bilo je 3:0. Međutim, u drugoj četvrtini Australci su slavili s 1:0, ali su hrvatski vaterpolisti sjajno reagirali u idućoj dionici i s 3:0 riješili pitanje pobjednika. Posljednja četvrtina završila je rezultatom 2:2.

Najbolji strijelac u redovima hrvatske reprezentacije bio je Anđelo Šetka s tri gola. Ovo pobjedom Hrvatska je potvrdila prvo mjesto u grupi, a već sutra je na rasporedu četvrtfinale. Vrijeme utakmice još nije poznato, dok će nam protivnik u četvrtfinalnom susretu najvjerojatnije biti Kazahstan kao posljednja momčad iz grupe A.