REUTERS/Albert Gea

VIDEO Girona u samom finišu do pobjede nad Betisom

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 31.03.24. | 20:07

Stuani je heroj treče momčad La Lige

U susretu 30. kola španjolskog nogometnog prvenstva Girona je pobijedila Real Betis sa 3-2, a pobjednički gol domaćin je zabio u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Girona je vodila 1-0 i 2-1, no Real Betis se oba puta vraćao. Međutim, kada je Christian Stuani zabio u drugoj minuti sudačke nadoknade više nije bilo vremena za novu promjenu rezultata.

Prva dva gola za Gironu zabio je Artem Dovbik (36-11m, 65), dok je dvostruki strijelac za goste bio Willian Jose (45+4, 76).