REUTERS/Pedro Nunes

VIDEO Luka Modrić pogodio s bijele točke za 0-1, Gvardiol osujetio suigrača iz Cityja!

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 08.06.24. | 19:22

Hrvatska ‘generalka’ za Španjolsku na Euru

Hrvatska je u 18.45 sati počela svoju posljednju pripremnu utakmicu uoči Europskog prvenstva u Njemačkoj, na Nacionalnom stadionu u Lisabonu izabranici Zlatka Dalića nadmetali su se s nogometašima Portugala.

Vatreni su dobro počeli, hrabro se, kratkim pasovima, suprotstavili domaćima, a poveli u 8. minuti pogotkom kapetana Luke Modrićas bijele točke. Prekršaj na Mateu Kovačiću klasičnim zakašnjelim starom napravio je Vitinha.

Akciju za kazneni udarac i pogodak Modrića pogledajte OVDJE (NovaTV). VAR nije imao što gledati, sve čisto kao suza!

U 17. minuti Joško Gvardiol odlično je spriječio klupskog suigrača Bernarda Silvu, inače kapetana Portugala, da puca za izjednačenje (VIDEO - Nova TV).

Tekstualni prijenos i izvještaj s utakmice pronađite OVDJE. (Germanijak)

Hrvatska nogometna reprezentacijaPortugalska nogometna reprezentacijaLuka ModrićEuro 2024