NK Osijek

Osijek pobijedio niželigaša sa 16-0!?

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 10.07.24. | 20:44

Po osam pogodaka Bijelo-plavi su zabili u oba poluvremena.

Nogometaši Osijeka danas su odigrali trening-utakmicu protiv austrijskog niželigaša Bad Kleinkirchheima na pripremama u Austriji.

Bukvić je zabio već u prvom napadu za Bijelo-plave, a prednost Osječana udvostručio je Lima u 14. U oba navrata dodao je Nail Omerović. Do kraja poluvremena zabijali su Mikolčić, Lima, Bukvić, prinova Soldo, Prekodravac i lima za svoj hattrick. Osijek je na odmor otišao s prednosti od 8-0.

U tom su razdoblju susreta igrali: Sajko, Prekodravac (Živković), Vrbanac (Kolarik), MkrtchyanCvijanović, Soldo, Mikolčić, Lima, Bukvić, Omerović i Ademi.

Prvi gol u nastavku zabio je austrijski nogometaš u vlastitu mrežu, a do kraja utakmice mrežu amaterskog lokalnog kluba napunili su Pušić i Kewal dvaput, Mierez, Jugović i Nejašmić.

Drugo poluvrijeme odigrali su: KolićGuedesDuarteJelenićJurišić, Nejašmić, Jugović, Pušić, Fućak, Kewal i Mierez.

Osijek će do kraja priprema odigrati utakmice protiv dosta ozbiljnijih suparnika, Lviva i Dunajske Strede.