Luca Rossini / ipa-agency.net/IPA

Bradarić slavio sa Salernitanom kod Leccea, Moro igrao u pobjedi Bologne

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 27.01.23. | 23:01

Marin Pongračić zbog ozljede nije konkurirao za nastup u momčadi Leccea.

Nogometaši Salernitane u susretu su 20. kola talijanskog prvenstva kao gosti svladali Lecce sa 2:1. Sva tri pogotka postignuta su u prvoj četvrtini dvoboja, Salernitana je povela sa 2:0 golovima Dije (5.) i Vilhene (20.), da bi Strefezza (23.) smanjio na 2-1.

Domagoj Bradarić odigrao je čitav susret za Salernitanu, dok Marin Pongračić zbog ozljede nije konkurirao za nastup u momčadi Leccea.

Ovom pobjedom Salernitana je preskočila Lecce na ljestvici, sada je 14. sa 21 bodom, a 15. Lecce ima 20. Ranije u petak je Bologna kao domaćin svladala Speziju sa 2:0. Pogotke su postigli Posch (37.) i Orsolini (77.)Nikola Moro igrao je za Bolognu do 68. minute. S ova tri boda Bologna je skočila na deveto mjesto sa 26 bodova, koliko ima i osmi Torino, dok je Spezia 16. sa 18 bodova.

Na vrhu je Napoli sa 50 bodova, 12 manje ima drugi Milan, a 13 treći Lazio, četvrti Inter i peta Roma. (Hina)