Screenshot Arenasport

VIDEO Parma s dva gola u nadoknadi do boda kod Leccea

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 21.09.24. | 22:51

U početnoj postavi Leccea bio je Ante Rebić, a igrao je do 65. minute

Nogometaši Leccea u sučevom dodatku su ispustili dva pogotka prednosti i dopustili Parmi da izjednači na 2-2 (1-0) i tako osvoji bod u posljednjoj utakmici subotnjeg programa 5. kola talijanske Serie A.

Lecce je poveo u 32. minuti golom Patricka Dorgua, a za 2-0 je strijelac bio Nikola Krstović u 59. minuti. Parma je do sučevog dodatka stvorila brojne prilike, ali je ostala bez pogotka zahvaljujući sjajnom domaćem vrataru Wladimiru Falconeu. No, Pontus Almqvist postigao je gol u 93. minuti za 1-2, a konačnih 2-2 postavio Antoine Hainaut u 95. minuti.

Obje momčadi su utakmicu završile sa desetoricom igrača, jer je Lecceu u 47. minuti zbog grubog prekršaja isključen Frederic Guilbert, a Parma je u 57. minuti ostala bez Mattea Cancellierija koji je u izglednoj situaciji pokosio Coulibalyja. Taj je prekršaj prethodio pogotku Krstovića iz slobodnog udarca sa 18 metara.

U početnoj postavi Leccea bio je Ante Rebić, a igrao je do 65. minute.

I Parma i Lecce imaju po pet bodova, a zbog gol-razlike je Parma na 11., a Lecce na 13. mjestu.