Konjuh nakon velike borbe ipak bez polufinala Osake!

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 10.10.14. | 10:45

Mlada hrvatska tenisačica Ana Konjuh zaustavljena je u četvrtfinalu WTA turnira u japanskoj Osaki.

Bolja od mlade dubrovačke igračice bila je peta nositeljica, Kazahstanka Zarina Dijasu tri seta, sa 6:7 (4), 6:4 i 6:2.

Nakon što je izbacila četvrtu nositeljicu, Konjuh nije mogla protiv petpostavljene 37. igračice svijeta, iako je osvojila prvi set u tie-breaku. Imala je u prvoj dionici dva breaka prednosti za 5:2, ali je to prosula i set je otišao u 13. igru. Tu je uspješnija bila naša tenisačica, ali u nastavku nije išlo jednako tako.

Po dvaput je u svakom setu gubila svoj servis i nakon dva sata i 12 minuta igre, oprostila se od Osake.

Nije tako uspjela izjednačiti svoj najbolji rezultat u karijeri, s ovogodišnjeg WTA turnira u Istanbulu, na kojem je stigla do polufinala.