Dubai, bye, bye: Cibosi smrznuti na -28

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 26.10.24. | 22:56

Od samog početka utakmice bilo je jasno kako je današnja Cibona nedorasli suparnik vrlo jakom sastavu Dubaija koji je već u prvoj četvrtini napravio 18 poena prednosti

Košarkaši Cibone u susretu su 6. kola regionalne ABA lige izgubili u svojoj dvorani od Dubaija sa 74-102 (17-35, 19-23, 14-23, 22-21).

Prouči cjelokupnu ponudu za košarku na Germaniji i zaigraj odmah (Igraj odgovorno, 18+)

Domagoj Vuković je sa 16 koševa bio najefikasniji u sastavu Cibone, dok je Davis Bertans sa 17 ubačaja predvodio Dubai.

Od samog početka utakmice bilo je jasno kako je današnja Cibona nedorasli suparnik vrlo jakom sastavu Dubaija koji je već u prvoj četvrtini napravio 18 poena prednosti, a u drugoj je razlika već iznosila i 25. Drugo je poluvrijeme stoga proteklo u revijalnom tonu.

Cibona je ovim porazom pala na učinak pobjeda i poraza 1-5, dok je Dubai na 5-1.