Zadar ispustio +19 protiv Zvezde

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 26.10.24. | 22:04

Košarkaši Zadra u susretu su 6. kola regionalne ABA lige izgubili na svom terenu od Crvene zvezde sa 77-84 (31-14, 13-27, 16-22, 17-21).

Prouči cjelokupnu ponudu za košarku na Germaniji i zaigraj odmah (Igraj odgovorno, 18+)

Marko Ramljak sa 19 poena i 11 skokova te Amar Gegić sa 18 poena predvodili su Zadar, dok su Ognjen Dobrić i Codi Miller-McIntyre ubacili po 16 za Crvenu zvezdu.

Zadar je sjajno otvorio utakmicu, pogodio šest od prvih sedam trica te krajem prve četvrtine vodio sa 30-11. No, već u drugoj četvrtini gosti su se uspjeli rezultatski vratiti u ravnotežu da bi serijom 8-0 na startu drugog poluvremena preuzeli vodstvo.

Sve do minutu i pol prije kraja dvoboja Zadar je bio na zaostatku od samo pet poena, ali nakon skoka u napadu Teodosić je pronašao samog Dobrića pod obručem za bijeg na nedostižnih 74-81.

Zadar je ovim porazom pao na skor pobjeda i poraza 1-5, dok je Crvena zvezda na 4-2.