REUTERS/Jennifer Lorenzini

VIDEO Ne na Lazio: Biancocelesti poveli u Firenci, domaćin do preokreta došao s dva 11-erca

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 22.09.24. | 15:43

Gudmundsson je ušao u drugom poluvremenu pa u svojem debiju u dresu Viola postigao dva pogotka.

Nogometaši Fiorentine pobijedili su u nedejlju u utakmici 5. kola talijanskog prvenstva na svom terenu Lazio s 2-1.

Lazio je poveo u 41. minuti pogotkom Maria Gile, a izjednačio je Albert Gudmundson iz jedanaesterca u 49. minuti. Pobjedu je domaćoj momčadi donio Gudmundson drugim pogotkom iz jedanaesterca u 90. minuti.

Prvo ime utakmice bio je David De Gea koji se istaknuo s nekoliko izvrsnih obrana, uprkos tome što je Gudmundsson u svojem debiju u dresu Viola postigao dva pogotka. Islanđanin tako nije mogao ni zamisliti bolji debi u dresu novog kluba, a navijači su već sada dobili svojeg novog mezimca...

Sve pogotke s utakmice pogledajte OVDJE (Arena Sport)

Za Fiorentinu je ovo prva pobjeda u prvenstvu i trenutno je deseta na ljestvici sa šest bodova. Lazio je sedmi sa sedam bodova.