Screenshot Arenasport

VIDEO Klub koji je nekad školovao Hajduka primio osam komada, šest do 39. minute

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 21.09.24. | 08:05

Navijači gostiju su prije kraja poluvremena napustili tribine

Nevjerojatan je bio početak petog kola francuske Ligue 1, nogometaši Nice su na domaćem terenu pobijedili St. Etienne čak 8-0.

Nice je time upisala drugu prvenstvenu pobjedu u sezoni, dok je povratnik u francusku elitu St. Etienne četvrti put poražen.

Sve je počelo autogolom Batubinsike već u četvrtoj minuti (VIDEO – Arenasport) te su gosti do kraja prvog poluvremena primili još čak pet golova (šesti Moukoka pogledajte OVDJE), navijači deseterostrukog prvaka Francuske, koji je nekad u Europi davao lekcije Hajduku, već su u 39. minuti počeli napuštati tribinu...

U dosadašnja četiri kola St. Etienne je primio sedam pogodaka, a u strašnih po njega 90 minuta ovog petka primio je čak osam. Nice je prvi klub u 21. stoljeću u Ligue 1 koji je u prvom poluvremenu zabio šest…

Jedini dvostruki strijelac na susretu bio je Moukoko (VIDEO).