Vrijeme Čitanja: 2min | čet. 06.11.14. | 21:30

U ovom ranijem terminu, odigrani su i ostali susreti četvrtog kola Europske lige.

Inter našeg reprezentativca Matea Kovačića je neočekivano podijelio bodove na gostovanju kod St. Etiennea, odigravši 1:1. Dodo je u 33. minuti doveo Inter u vodstvo, a Sall je u 50. minuti donio izjednačenje domaćinima. Kovačić je igrao do 74. minute.

Njegova momčad sada ima osam bodova u skupini F, a po četiri imaju St.Etienne te Dnjipro i Qarabag, koji su igrali ranije, a podsjetimo, u tom je susretu dvostruki strijelac za 2:1 pobjedu Dnjipra bio hrvatski nogometaš Nikola Kalinić.

Bešiktaš bivšeg hrvatskog izbornika Slaven Bilića slavio je s 2:1 protiv Partizana. Dvostruki strijelac bio je Demba Ba. Prvo iz penala u 57. minuti, a onda iz igre samo pet minuta kasnije. Počasni pogodak za goste postigao je Marković u 78. minuti.

Bešiktaš je tako ubilježio i drugu pobjedu u skupini C te se s osam bodova i istom gol razlikom  izjednačio s Tottenhamom koji je na vrhu i koji je u drugom dvoboju u grupi s 2:1 u gostima slavio protiv Asterasa i ubilježio drugi uzastopni trijumf.