Action images

Ljepotica dana ispunila sva očekivanja, šest pogodaka u sudaru dvije vodeće momčadi Bundeslige (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | sub. 05.12.20. | 20:22

Dva preokreta i u konačnici remi znači da smo uživali u jednoj fantastičnoj utakmici.

Uz Sevillu i Real, koji danas nisu bili toliko raspucani, najbolju utakmicu dana imali smo prilike gledati u njemačkoj Bundesligi.

Bayern je na svojoj Alianz Areni ugostio RB Leipzig, a konačan rezultat bio je 3:3. Gosti su poveli, Bayern okrenuo, zatim je Leipzig bio u vodstvu, da bi u konačnici utakmica završila podjelom bodova. Ako je nekome ova utakmica bila prva koju je u životu pogledao, sigurni smo da ju neće tako brzo zaboraviti...

Gosti su stigli u vodstvo preko Nkunua u 19. minuti, a ključno dodavanje kod pogotka napravio je Forsberg.

Pogodak Francuza za vodstvo gostiju pogledajte OVDJE

Zbog ozljede je igru morao napustiti Martinez već u 25. minuti, ali budući da je umjesto njega na teren Flick poslao Musialu, bila je to svojevrsna sreća u nesreći.

Pet minuta nakon što se našao na terenu, nova mlada zvijezda Bayerna je poentirala. Za pogodak mu je asistirao Coman, a pogodak pogledajte OVDJE

Do preokreta Bavarci dolaze četiri minute kasnije. Igrala se 34. minuta, ponovno je asistent bio Coman, a prvi svoj pogodak na utakmici zabija Muller.

Pogodak njemačkog napadača pogledajte OVDJE

No, slavlje Bavaraca nije dugo trajalo. Svega dvije minute kasnije, gosti se vraćaju. Kluivert je zabio svoj prvijenac ove sezone, a mladi Nizozemac dobro koristi minute koje mu je Nagelsamann dao kako bi motivirao Danija Olma.

Pogodak Nizozemca pogledajte OVDJE.

Na predah se tako otišlo s neriješenim rezultatom, ali sve ono što je Hansi Flick pričao u svlačionici brzo je palo u vodu u nastavku.

Već u 48. minuti, gosti ponovno vode. Asistent prvog pogotka, Emil Forsberg, sada se i sam upisao u listu strijelaca, a njegov pogodak pogledajte OVDJE

Do kraja utakmice, točnije u 75. minuti, domaćin je poravnao preko Mullera koji je zabio svoj drugi pogodak na ovoj utakmici, a kako je to uradio pogledajte OVDJE

Rezultat se nije mijenjao do kraja utakmice, a Bayern je u konačnici ostao vodeća momčad njemačkog prvenstva s 23 osvojena boda. RB Leipzig je drugi, i dalje imaju dva boda manje, ali danas smo se uvjerili da će ovo prvenstvo biti itekako zanimljivo do samog kraja. Jer, kad znamo da su tu još obje Borussije, Wolfsburg, Bayer Leverkusen...