Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 15.06.18. | 21:22

Golčina!

Utakmica za nogometne sladokusce. Ovu floskulu moramo upotrijebiti u opisu utakmice između Portugala i Španjolske drugog dana SP-a. Do 69. minute vidjeli smo čak pet golova i još mnoštvo sjajnih poteza, a najljepši od svega je bio gol Nacha u 58. minuti.

Španjolci su bili u naletu, Diego Costa je izjednačio na 2:2 tri minute kasnije, a u novoj akciji 'Furije' lopta je došla na desnu stranu, na nekih 20-ak metara od gola. Na nju je naletio Nacho i 'stisnuo' je sjajnim volejem. Lopta se prvo odbila od suprotne, lijeve vratnice, pa onda odletjela do desne da bi se na kraju smjestila iza leđa nemoćnog Ruia Patricija.

Golčina!

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/jqaa" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

NachoRusija 2018Svjetsko prvenstvo u nogometušpanjolska nogometna reprezentacija