REUTERS/Alberto Lingria

VIDEO Vlahović doveo Staru damu na vrh Serie A

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 28.09.24. | 21:24

Kod Genoe je Badelj zamijenjen u 26. minute zbog ozljede

Juventus je novi su lideri Serie A! Nakon što su igrači Stare dame u dvoboju 6. kola kao gosti s uvjerljivih 3-0 (0-0) svladali Genou u utakmici igranoj bez gledatelja, preuzeli su lidersku poziciju Serei A.

Sva tri gola postignuta su u drugom poluvremenu, Vlahović (48-11m, 55) je u ranoj fazi nastavka zabio dvaput, da bi konačni rezultat postavio Conceicao (89).

Pogotke pogledajte OVDJE (Arena Sport)

Juventus, koji još nije primio pogodak ove sezone, sada ima 12 bodova, jedan više od Milana, Intera i Torina s tim da Torino ima jedan susret manje odigran.

Genoa, kod koje je Milan Badelj zamijenjen u 26. minuti zbog ozljede, ostala je 16. s pet bodova.

Dvoboj je igran bez gledatelja zbog navijačkih nereda tijekom i nakon utakmice Genoa - Sampdoria u srijedu u Talijanskom kupu.