REUTERS/Murad Sezer

VIDEO Ima li mu kraja? Beljo opet zabio i odveo Rapid do nove pobjede

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 06.10.24. | 16:38

Bio je jedini strijelac na susretu

Nogometaši bečkog Rapida ostvarili su novu pobjedu u austrijskoj Bundesligi, u devetom kolu su s minimalnih 1-0 pobijedili u gostima Altach.

Pobjednika je odlučio 22-godišnji hrvatski napadač Dion Drena Beljo koji je u 36. minuti postigao pogodak vrijedan tri boda. Bio je to njegov četvrti prvenstveni pogodak ove sezone, ali i osmi ukupno u dresu Rapida. Beljo je igrao do 88. minute, a njegov gol pogledajte OVDJE.

Momčad iz Beča je privremeno došla na prvo mjesto ljestvice. Ima 18 bodova, ali i utakmicu više od Sturma koji je na 16 bodova. Kasnije tijekom nedjelje će prvak Sturm odigrati derbi ovog kola protiv aktualnog doprvaka Salzburga.

LASK je u Linzu pobijedio Austriju Klagenfurt s 4-0. Strijelci su za LASK bili Žulj, Entrup i Mustapha, uz autogol Robatscha, dok je mladi hrvatski U21 reprezentativac Marin Ljubičić za LASK zaigrao od 60. minute.