DAVID KLEIN/Action Images

Uđoh, zabijah, pobijedih: Čolak s dva gola preokrenuo utakmicu! (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 30.10.21. | 19:24

Tridesetak minuta na terenu i dva udarca glavom bila su mu dovoljna da preokrene susret.

Malmo je u susretu 26. kola švedskog Allsvenskana upisao pobjedu rezultatom 2:3 na gostovanju kod IK Siriusa. Heroj susreta bio je naš Antonio Čolak.

Momčad iz donjeg dijela tablice je nakon više od sat vremena igre iznenađujuće vodila rezultatom 2:1. Trener gostujuće momčadi vidio je da je vrag odnio šalu i u 57. minuti u igru je poslao Antonija Čolaka. Bivši napadač Rijeke ubrzo mu se odužio na najbolji način.

Prvim pogotkom u 76. minuti poravnao je rezultat na 2:2, učinio je to preciznim udarcem glavom s 11 metara.

Drugi pogodak postigao je na veoma sličan način u drugoj minuti sudačke nadoknade. Još jednim udarcem glavom svojoj momčadi donio je sva tri boda.

Hrvatski napadač ove sezone postigao je 12 golova, a malomo je ovom pobjedom nastavio držati vrh tablice.