Reus presudio svojima, razlika između prvog i devetog mjesta svega dva boda (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 19.10.19. | 21:04

Bundesliga – mjesto dobrog nogometa

U prvom poluvremenu gledali smo jednu izvrnu utakmicu sa nekoliko dobrih prilika, ali pogodaka nije bilo pa se na predah otišlo sa početnih 0:0.

U nastavku utakmice vidjeli smo i jedni pogodak, a za njega je zaslužan Marco Reus, legendarni napadač dortmundske Borrusije u koju je došao 2012. godine iz one iz Monchengladbacha za 17 milijuna eura.

Reus je prihvatio dubinsku loptu mlađeg brata Hazarda koji je, baš poput Reusa, došao u Dortmund iz Monchengladbacha, te je onda, „ala Ronaldo“, špicom provukao loptu ispod gostujućeg čuvara mreže.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/pbr2" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao pa je tako BVB upisala svoju četvrtu pobjedu ove godine u Bundesligi. Zanimljivo, gosti iako su izgubili su i dalje na vodećoj poziciji u Bundesligi te je sada razlika između prvog (Borussia Monchengladbach) i devetog (Bayer Leverkusen) svega dva boda.

Kako su prošle ostale utakmice danas u Bundesligi već ste mogli pročitati na Germanijaku, a kako u ovom trenutku izgleda ljestvica pogledajte na dnu teksta:

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FGermanijak%2Fposts%2F2192525464187076&width=500" width="500" height="510" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>