Pobjednički start mladih Hrvata na Euru u Bugarskoj!

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 06.05.15. | 20:25

Pobjednički start mladih hrvatskih nada na Europskom prvenstvu U-17 u Bugarskoj!

Hrvatska U-17 reprezentacija pobijedila je domaćina Bugarsku s 2:0 na otvaranju Eura i zauzela prvo mjesto u skupini A nakon prvog kola, budući da su Austrija i Španjolska remizirale 1:1.

Izabranici Darija Bašića čvrsto i kvalitetnom predstavom stigli su do vodstva u 24. minuti, kada je Babić pogodio na asistenciju Sose. Tih 1:0 na semaforu je stajalo sve do treće minute sudačke nadoknade, a onda za konačnih 2:0 na dodavanje Brekala zabija Blečić, koji je u igru ušao samo tri minute ranije.

Pobjeda Hrvatske apsolutno je zaslužena, iako treba napomenuti da je vratar Šemper u drugom poluvremenu zaustavio dva opasna udarca Bugara.

U drugom kolu Hrvatska igra protiv Austrije, 9. svibnja u 12 sati u Sozopolu.

U-17: BUGARSKA - HRVATSKA 0:2 (0:1)