Jurić nadmudrio Gasperinija: Atalanta bez Pašalića kod kuće poražena od Verone (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 28.11.20. | 22:16

Zanimljiv okršaj s pomalo neočekivanim ishodom.

Deveto kolo Serie A donijelo je i okršaj između Atalante Marija Pašalića i Verone koju trenira Ivan Jurić.

I na koncu je završilo pomalo neočekivanim slavljem Verone od 2:0. Strijelci za slavlje bio je Veloso iz kaznenog udarca u 62. minuti susreta te Zaccagni u 84. minuti utakmice nakon sjajno izvedene polukontre.

Nažalost po Božiću, ovaj nastup Gasperini nije mogao računati na našeg Marija Pašalića zbog ozljede što im je uvelike moglo pomoći pri pretvaranju neke od 12 prilika (pet u okvir gola) u pogodak, no večeras je izostalo. Gosti su ovim slavljem pretekli Atalantu te najavili borbu za mjesta koja vode u europska natjecanja, što im je i cilj.

Spomenimo i današnje dvoboje Sassuola i Intera (0:3) te Beneventa i Juventusa (1:1).