VIDEO Spursi gubili pa onda pokerom golova dotukli Čekićare

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 19.10.24. | 15:15

Raspucali su se Postecoglouovi igrači

Ange Postecoglou je tvrd tip, ne odustaje od svojih načela, kako ljudskih tako ni nogometnih, pa a tako redovito dočekuju pitanja na presicama Tottenhama o tome hoće li ikada smekšati taj svoj stav i nekada zaigrati pragmatičnije.

Uvijek i redovito odgovor je „ne“, a ništa drugačije nije bilo niti ove subote kada su njegovi igrači s 4-1 isprašili West Ham pred svojim navijačima.

Nije, doduše, krenulo najbolje za Spurse, budući da su gosti poveli preko Kudusa u 18. minuti. No onda je uslijedio veliki preokret, a Čekićari su mogli i teže stradati. Kuluševski je izjednačio do poluvremena, Bissouma donio vodstvo, Todibo je pospremio loptu u svoju mrežu za 3-1, a konačni rezultat postavio je Son u 60. minuti.