Reuters/Jason Cairnduff

VIDEO Pobjede Aston Ville i Man Uniteda, poraz Svraka

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 19.10.24. | 18:33

Zanimljiva nogometna subota u Engleskoj

Nogometaši Aston Ville bodovno su se poravnali s Manchester Cityjem i Arsenalom, odnosno stigli su na samo bod zaostatka za vodećim Liverpoolom na vrhu ljestvice engleskog prvenstva 3-1 (1-1) gostujućom pobjedom protiv Fulhama u susretu 8. kola.

Fulham je poveo preko Jimeneza (5.), ali Rogers (9.) je odmah izjednačio na 1-1 da bi u drugom poluvremenu Watkins (59.) doveo Villu u vodstvo, a Diop (69.-ag) autogolom postavio konačni rezultat.

Pogotke pogledajte OVDJE (Arenasport).

Manchester United je svladao Brentford 2-1 preokrerom. Gosti su poveli u petoj minuti nadoknade prvog poluvremena pogotkom Pinnocka, no već početkom nastavka izjedančio je Garnacho (47.), da bi Hojlund pogodio za 2-1 u 62. minuti.

Newcastle je na svom St. James’ Parku izgubio od Brightona 0-1, strijelac je bio Welbeck u 35. minuti (VIDEO).

Premier ligaManchester UnitedNewcastleNewcastle UnitedAston VillaBrightonFulhamBrentford