REUTERS/Lisi Niesner

VIDEO Perišić startao i povjerenje opravdao asistencijom

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 26.10.24. | 20:49

Odlična utakmica za iskusnog Vatrenog

Ivan Perišić po drugi puta započeo je utakmicu u prvih 11 u dresu PSV-a i opravdao je povjerenje trenera Petera Bosza. U uvjerljivoj pobjedi 6-0 protiv Zwollea, Perišić je upisao asistenciju za treći pogodak domaće momčadi.

Već nakon prvih 45 minuta, PSV je imao prednost od dva pogotka, strijelci su bili Pepi i Lang, da bi u 44. minuti Namli zaradio izravno isključenje i ostavio Zwolle s igračem manje.

U nastavku utakmice, Tillman je u 51. minuti zabio glavom na ubačaj Perišića za 3-0.

Asistenciju Perišića možete pogledati OVDJE (Sportklub)

Do kraja utakmice, Pepi je zabio za 4-0, potom je Schendelaar postigao autogol, da bi u završnici Bakayoko postavio konačan rezultat. Perišiću je ovo bio četvrti nastup i prva asistencija u dresu novog kluba, a na terenu je večeras proveo 74 minute.

Poslije 10 kola, PSV je na maksimalnom učinku od 10 pobjeda iz 10 utakmica i vodeći je sastav Nizozemske.