VIDEO Kova's on fire! Mateo opet zabio za City!

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 05.10.24. | 16:42

Građani su gubili od Fulhama na domaćem terenu, ali onda se pojavio Mateo Kovačić…

„Mogla bi ovo biti sezona Matea Kovačića“, bio je jedan od najistaknutijih komentara ispod objave Cityja na službenom Twitter profilu da će Rodri do daljnjeg biti 'out'. I, dotični gospodin očito je bio u pravu, jer Mateo je - on fire!

Mateo Kovačić ove je subote protiv Fulhama u svojoj sedmoj ovosezonskoj utakmici u Premier ligi ponovno postigao pogodak. Prvijenac u sezoni postigao je u prvom kolu protiv svojeg bivšeg kluba Chelseaja, da bi sada u 7. kolu zabio za 1-1 32. minuti.

Goste iz Londona u vodstvo je doveo Pereira u 26. minuti, da bi onda samo šest minuta kasnije Kovačić silovito poentirao za izjednačenje.

Gundogan je izveo korner, obrana Fulhama nije uspjela očistiti opasnost, već su samo loptu 'primirili' za Kovačića koji ju je pravovremeno 'napao' pa onda silovitim udarcem s kojih 12 metara svladao gostujućeg čuvara mreže.

Pogodak Kovačića pogledajte OVDJE (Arena Sport)

Utakmica je i dalje u tijeku, a Mateu je ovo bio peti pogodak u 54. nastupu u dresu Cityja u svim natjecanjima.