Action images

Ćorić jako dobar, ali Novak je ipak priča za sebe

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 29.10.20. | 07:56

Srpski tenisač ponovno je slavio s 2:0 u setovima, a 13. igra prvog seta završila je rezultatom 13:11

Najbolji hrvatski tenisač Borna Ćorić zaustavljen je u srijedu u drugom kolu teniskog ATP turnira u Beču, bolji je od njega nakon nešto više od dva sata igre s rezultatom 7-6(11), 6-4 bio prvi tenisač svijeta Novak Đokovića.

U prvom setu, Ćorić je imao šest as servisa i imao je tri puta priliku uzeti servis Đokoviću, ali na njegovu žalost u tome nije uspio. Set je otišao u 13. igru u kojem je Đoković ipak bio bolji.

U drugom setu, Đoković uzima servis Ćoriću za vodstvo 3-1. U nastavku, Srpski tenisač ima još četiri prilike za break, ali Ćorić se nekako brani pa u konačnici set završava rezultatom 6-4 što ujedno znači i pobjeda za Novaka Đokovića.

Ćorića valja pohvaliti zbog jako dobre igre, ali da bi se svladalo tenisača najviše razine osim izvrsne predstave potrebna je i doza sreće. Ona danas nije bila na strani Zagrepčanina, ali ovo svakako nije nešto zbog čega bi on morao 'razbijati glavu'.