Čilić: Stvari su se zakomplicirale u drugom setu, ali sam se uspio primiriti i vratiti u ritam

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 16.09.16. | 21:09

Hrvatska - Francuska 1:1.

Marin Čilić je vratio Hrvatsku u igru. Sjajnom igrom u većem dijelu meča protiv Lucasa Pouillea, najbolji hrvatski tenisač je izjednačio ukupni omjer u polufinalnom meču Davis Cupa na 1:1.

„Mislim da je intenzitet stvarno bio fenomenalan. Prva dva seta igrao sam jako, jako dobro. Šteta što taj drugi break u drugom setu nisam uspio napraviti. Stvari su se zakomplicirale u drugom setu. Nije bilo dobro mentalno, ali nakon tog trećeg seta uspio sam se primiriti i vratiti u ritam. Nije bilo lagano jer stvarno je bilo jako vlažno u dvorani i dosta sam se znojio , rekao je Čilić za HRT nakon meča.

Današnjim danom zadovoljan je izbornik Željko Krajan.

„Zadovoljan sam. Recimo da je sve išlo po nekim pretpostavkama koje su bile prije prvog dana. Naravno kad igraš dva meča nadaš se da možeš povesti 2:0, ali jednostavno danas nije bilo više od 1-1 u igri. Borna nije imao šanse u svojem meču, tako da moramo biti zadovoljni s ovim rezultatom“, rekao je Krajan.

Marin ČilićŽeljko KrajanDavis Cuphrvatska davis cup reprezentacijafrancuska davis cup reprezentacija