REUTERS/Daniele Mascolo

VIDEO Bradarić asistent za remi Salernitane na San Siru, Rebić ostao na klupi

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 14.03.23. | 08:01

Milan je četvrti, a Salernitana 16.

Milan i Salernitana su u ponedjeljak u zadnjoj utakmici 26. kola talijanskog prvenstva odigrali neodlučeno, 1:1.

Povela je domaća momčad na kraju prvog poluvremena golom Oliviera Girouda glavom nakon udarca iz kutaBennacera (VIDEO). No, gosti su uspjeli izjednačiti u 61. minuti, strijelac je bio Boulaye Dia i to na asistenciju hrvatskog nogometaša Domagoja Bradarića, školski, nisko, slijeva (VIDEO).

Bradarić je odigrao cijelu utakmicu za Salernitanu, dok Ante Rebić nije ušao u igru za Milan, no zaigrao je Zlatan Ibrahimović, od 62. minute umjesto Girouda.

Milan je trenutačno četvrti sa 48 bodova, samo jednim više od petoplasirane Rome, dok je Salernitana 16. sa 26 bodova. (G)

TV prava za Seriju A za Hrvatsku ima Arenasport.

Serie AMilanSalernitanaDomagoj BradarićAnte RebićOlivier GiroudZlatan IbrahimovićSan Siro