Marko Prpic/PIXSELL

Čolak iskoristio veliku grešku Goterborga i zabio gol, Malmo ipak izgubio (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 14.08.21. | 17:41

Nakon dva komada Rangersima, hrvatski napadač nastavlja ugrožavati protivničke mreže

Prvoplasirani Malmo danas je u 15. kolu švedskog prvenstva kod kuće dočekao Goteborg. Susret je za domaćine krenuo odlično, jer u strijelce se već u 7. minuti upisao naš Mirko-Antonio Čolak. Gostujući bek neoprezno je pokušao loptu vratiti svom vrataru, a hrvatski ju je napadač presjekao i lako poentirao za 1:0.

Zgoditak Čolaka pogledajte OVDJE.

Gosti su, međutim, uspjeli preokrenuti rezultat. Iskusni švedski reprezentativac, napadač Marcus Berg, zabio je za 1:1 u 17., a Malmo od 55. zbog autogola gubi 2:1. Čolakova momčad vraća se u 86. preko Malika Abubakarija, ali su bez bod(ov)a ostali na samom kraju utakmice.

Veznjak domaćina Peter Gwargis pocrvenio je u 95., a Goteborgov Tobias Sana nepogrešiv je s bijele točke tri minute kasnije. Završilo je, dakle, rezultatom 3:2.