REUTERS/Michaela Stache

VIDEO Tko kaže da (N)Emre?

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 14.06.24. | 22:59

Planirao je put u toplije krajeve, a sad mora planirati kako će počastiti društvo zbog pogotka na Euru

Na kraju balade u prvom ogledu na ovom Euru, kad je već sve ionako bilo gotovo, Emre Can postigao je pogodak za 5-1.

Prouči cjelokupnu ponudu za Euro na Germaniji i zaigraj odmah (Igraj odgovorno, 18+)

Nijemcu turskog podrijetla, koji je naknadno upao na popis Juliana Nagelsmanna, ovo je bio drugi pogodak u 44. nastupu za reprezentaciju.

Playmaker BVB-a lijepo je poentirao s vrha 16-erca u 90+3.minuti i tako postavio konačan rezultat, s tim da valja naglasiti kako su Škoti zabili pogodak u 87. minuti, odnosno da je Rudiger postigao autogol (pogledajte ga OVDJE, HTV), zbog čega je Manuel Neuer ostao uskraćen za 'clean sheet'.

Can je ‘uletio’ na popis umjesto mladog Aleksandra Pavlovića prije svega nekoliko dana, a sada će umjesto puta u toplije krajeve morati planirati kako će počastiti društvo.

Inače, spomenimo i kako je ovo bila najuvjerljivija pobjeda na otvaranju EP-a. Eto, tko kaže da se (N)Emre?