REUTERS/Fiona Noever

VIDEO Rumunji u šoku: Nizozemci poveli iz prvog opasnijeg napada pa poduplali prednost u nastavku

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 02.07.24. | 18:19

Gakpo je bacio u euforiju nizozemske navijače u Münchenu

Rumunjska i Nizozemska su današnji raniji par osmine finala, a u utakmici u kojoj nismo vidjeli pretjerana uzbuđenja u prvi 20-ak minuta, Nizozemci su 'prokrvili' igru golom iz prve konkretne šanse.+

Naime, na lijevoj strani je Gakpo protrčao i pogodio bliži kut upisavši svoj treći gol na ovom Euru. Rumunjskom je golmanu lopta prošla kroz ruke, igrači u žutom su ostali šokirani, a na semaforu stoji od 20. minute 1-0 za Nizozemsku.

Video gola pogledajte OVDJE.

U nastavku su Nizozemci u 64. poduplali prednost, a na kraju je Gakppo sve zapečatio trećim golom. Gakpo je nakon duela s Dragusinom uspio loptu zadržati u terenu kod golaut-linije i vratio je do Malena kojem nije bilo teško zabiti za 2-0.