REUTERS/Lee Smith

Potpuni raspad Škota – nakon samo 45 minuta primili su tri pogotka, a sada imaju i igrača manje!

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 14.06.24. | 21:50

Za 3-0 precizan je bio Havertz s bijele točke.

Znate onu izreku o nogometu i Njemačkoj? Ako kojim slučajem s njom nisu bili upoznati Škoti, ovog petka će ju naučiti.

Prouči cjelokupnu ponudu za Euro na Germaniji i zaigraj odmah (Igraj odgovorno, 18+)

Nakon prvih 45 minuta na otvaranju Eura, Njemačka protiv Škotske vodi s nevjerojatnih 3-0!

Nakon dva wunderkinda Wirtza i Musiale, u 45.minuti se u listu strijelaca s bijele točke upisao i Kai Havertz, a nakon što je Turpin pogledao VAR snimku pa pokazao na bijelu točku, francuski arbitar na prijevremeno tuširanje poslao je škotskog stopera Porteousa koji je neposredno prije kraja prvog poluvremena dobio izravni crveni karton.

Podsjetimo, Havertz je asistirao za drugi pogodak na utakmici kad je u 19. minuti precizan bio Musiala, da bi se onda pred kraj prvog dijela i sam upisao u listu strijelaca.

Sve pogotke s utakmice pogledajte OVDJE (HTV), a tekstualni prijenos uživo možete pratiti OVDJE.