Christian Charisius/DPA

Vušković zabio golčinu u pobjedi HSV-a (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 06.11.22. | 15:52

Bivši hajdukovac igra dobro u njemačkom drugoligašu

HSV nastavlja držati korak s vodećim Darmstadtom u borbi za naslov 2. Bundeslige, a u tome značajnu ulogu ima bivši stoper Hajduka Mario Vušković. Njegova igra u HSV-u često je hvaljena, a danas je sjajnim pogotkom sudjelovao u pobjedi HSV-a protiv Regensburga.

Slavio je HSV s 3:1 u 15. kolu 'cvajte' iako im utakmica nije najbolje počela na domaćem stadionu. Poveli su gosti u sedmoj minuti golom Caliskanera, a onda je pet minuta kasnije tribine na noge podigao Vušković.

Bivši stoper Hajduka gađao je s 25 metara i precizno pogodio malu mrežicu za 1:1, a to mu je bio drugi pogodak ove sezone.

Pogodak pogledajte OVDJE.

HSV je mogao do vodstva u 49. minuti, ali Glatzel je promašio penal. To ih nije poremetilo da dođu do pobjede, a u 79. minuti Konigsdorffer je zabio za vodstvo dok je pobjedu potvrdio Glatzel u sudačkoj nadoknadi. (rv)