Borna Filić/PIXSELL

Vukovar pobjedom u derbiju kola zadržao prvo mjesto

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 09.09.24. | 19:07

Odigran je derbi 4. kola Prve NL

Završeno je 4. kolo Prve nogometne lige i to derbi utakmicom između Vukovara i Cibalije. Slavili su domaćini s 2-0 i time su zadržali prvo mjesto sa stopostotnim učinkom od četiri pobjede.

Bila je to utakmica u kojoj su Vukovarci bili bolja momčad na terenu, a kvalitetniju igru okrunili su u drugom poluvremenu. Prvi pogodak postignut je u 59. minuti, Crnčec je pogriješio u zadnjoj liniji, Gonzalez je ukrao loptu i sam izašao pred Križanovića te ga lako matirao.

Vodstvo izabranika legendarnog trenera Branka Karačića povisio je Andačić u 80. minuti. Bio je to krasan i vrlo odmjeren udarac s 18 metara nakon prethodne kombinacije Gonzaleza i Pelka.

Nakon četiri kola, Vukovar je jedina momčad sa sve četiri pobjede i dvoznamenkastim brojem bodova, dok je Cibalia na 5. mjestu sa sedam bodova.