Screenshot Arenasport

VIDEO Celta pobijedila s dva igrača manje, Horkaš nemoćan, preokret Raya

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 05.10.24. | 21:52

Dinko Horkaš branio je 90 minuta za Las Palmas

Nogometaši Celte iz Viga pobijedili su na gostujućem terenu Las Palmas 1-0 u utakmici devetog kola španjolske lige, iako su imali čak dva igrača manje.

Pobjednički pogodak za Celtu postigao je Borja Iglesias u 28. minuti, a potom je Ilaj Moriba dobio crveni karton u 54. minuti, dok je njegov suigrač Iago Aspas isključen dvije minute kasnije. No, niti s dva igrača više u zadnje 34 minute "fenjeraš" Las Palmas nije uspio postići pogodak.

Dinko Horkaš branio je 90 minuta za Las Palmas, a pogodak koji je primio pogledajte OVDJE (Arenasport).

Celta je deveta na ljestvici s 13 bodova, dok je Las Palmas posljednji s tri boda.

Rayo Vallecano slavio je na gostovanju kod Valladolida 2-1. Prednost Valladolidu donio je Selim Amalah golom u 51. minuti, a izjednačio je Jorge de Frutos golom šest minuta kasnije. Frutos je zabio i pobjednički pogodak za Rayo u 80. minuti.