Tino Juric/PIXSELL

Tonći Mujan strijelac u hercegovačkom dvoboju

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 06.11.21. | 15:29

Novi pogodak bivšeg hajdukovca.

Široki Brijeg je rezultatom 1:3 slavio na gostovanju u Trebinju kod Leotara u utakmici 16. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine. Bivši igrač Hajduka Tonći Mujan postigao je prvi gol za goste u 15. minuti.

Izjednačio je Aćimović, a potom su Medić u 54. i Ikić u 71. postavili konačan rezultat. Ikić je samo tri minute ranije ušao u igru umjesto Jakova Blagaića, igrača Hajduka na posudbi.

Mujanu je ovo treći pogodak ove sezone. Bio je u ponajbolji igrač slovenske lige s najviše asistencija, jedan od glavnih igrača u sustavu Simona Rožmana u Domžalama, a onda je stigla svojevrsna stagnacija s koronom. Nedostajali su golovi i asistencije da bi vidjeli potencijal koji je pokazivao još kao jedan od potentnijih juniora Hajduka. A dolazak u Široki je preporodio bivše krilo Hajduka, Kopera, Domžala, Ümraniyespora i Aluminija.