REUTERS/Marko Djurica/File Photo

Srbija 'petardom' do pobjede: Vlahović upisao gol i dvije asistencije u samo 45 minuta

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 18.11.22. | 18:21

Piksijevi momci nisu se dali...

Srbija je velikim preokretom stigla do ugodnih 5:1 protiv Bahreina u prijateljskiom pripremnom susretu uoči Mundijala.

Iako su Piksijevi momci sjajno otvorili susret pogotkom već u osmoj minuti preko Tadića, Hilal je izjednačio već u 15. iz penala i na iznenađenje mnogih, s tim se rezultatom otišlo na pauzu.

U nastavak je Srbija ušla s Lazovićem i Vlahovićem umjesto Mitrovića i Živkovića što je donijelo veliki preokret. Tadić je zabio i drugi gol Srba u 50. minuti na asisrenciju Vlahovića, a potom su se zamijenili za uloge samo minutu kasnije i stigli do 3:1. Iako je prednost bila ugodna, a Bahrein nije uspio stvoriti veće probleme, Srbi su povećali prednost do kraja s još dva gola.

Đuričić je zabio u 87. minuti za 4:1 da bi konačnih 5:1 na semafor postavio Luka Jović na još jednu Vlahovićevu asistenciju.

(eg)

Katar 2022Svjetsko prvenstvo u rukometu Katar 2020Svjetsko prvenstvo u nogometu Katar 2022.srpska nogometna reprezentacija