
Preminuo prvi seniorski trener Luke Modrića
Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 04.01.25. | 13:23
Modrić i Džidić sreli su se prošlog ljeta na premijeri dokumentarnog filma ‘HŠK Zrinjski - Priča o ponosu‘, a dirljiv susret uprizorile su tom prilikom i kamere
Tužne vijesti stižu iz Mostara, gdje je u 86. godini života preminuo Franjo Džidić, prvi trener u profesionalnoj karijeri Luke Modrića.
Prouči cjelokupnu ponudu za nogomet na Germaniji i zaigraj odmah (Igraj odgovorno, 18+)
Legendarni strateg predvodio je Zrinjski do prve titule prvaka Bosne i Hercegovine u šampionskoj sezoni 2004./2005. Tek sezonu prije dok je prvu momčad vodio Stjepan Deverić trenirao je kasnijeg kapetana Dinama i Vatrenih, kojemu je to bila prva puna sezona na seniorskoj razini.
Modrić i Džidić sreli su se prošlog ljeta na premijeri dokumentarnog filma ‘HŠK Zrinjski - Priča o ponosu‘, a dirljiv susret uprizorile su tom prilikom i kamere.

Džidić je Plemiće s klupe vodio u tri navrata, odnosno 92 utakmice, u kojima je zabilježio 53 pobjede, 13 remija i 26 poraza. Pored Zrinjskog vodio je i Široki Brijeg, Čapljinu, Velež i Šibenik. Prve nogometne korake kao igrač je napravio u Veležu, a kasnije je igrao za Čapljinu i Široki Brijeg.

Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
eKošarka
Baseball
Stolni Tenis
Snooker
Counter Strike
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.