Vjeran Zganec-Rogulja/PIXSELL

Osječani rutinski slavili nad Bednjom, Malenica dobio crveni pa na gol stao - Mierez

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 15.09.21. | 17:27

Festival nogometa u Beletincu

Nogometaši Osijeka danas su u sklopu šesnaestine finala Hrvatskog kupa otputovali u Varaždinsku županiju, gdje ih je dočekao sastav Bednje iz Beletinca.

Bijelo-plavima koji su istrčali u miješanom sastavu niželigaš nije predstavljao problem te su golovima ukrajinskog stopera Yevgena Cheberka u 2. minuti, Petra Bočkaja u 29. te Mirlinda Dakua u 78. minuti u konačnici slavili s 3:0. Cheberku i Dakuu bili su to prvi pogotci za momčad.

Na samom kraju susreta, u 89. minuti, isključenje je nakon oštrog starta zaradio vratar Marko Malenica, a njegov je dres obukao - Ramon Mierez! Argentinski napadač do kraja je utakmice branio gol ekipe Nenada Bjelice i svoj dio posla odradio bez primljenog pogotka.

Osječani su se tako u idućoj fazi natjecanja pridružili Gorici, koja je jučer u Senju pobijedila ekipu Nehaja rezultatom 7:3.