REUTERS/Massimo Pinca

Moise Kean junak proboja Stare dame na treće mjesto

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 13.11.22. | 22:54

Toma Bašić je za Lazio u dvoboju u Torinu igrao do 59. minute

U posljednjem susretu 15. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je u Torinu pobijedio Lazio 3:0 skočivši na treće mjesto Serije A.

Junak susreta bio je dvostruki strijelac Moise Kean, koji je svojedobno zabio i na Hitrec-Kacianu Dinamu u juniorskoj Ligi prvaka u porazu Mlade dame 1:2.

Torinska Stara dama je povela u finišu prvog dijela. Adrien Rabiot je poslao sjajnu loptu za Keana, a napadač Juventusa se majstorski snašao. Prošao je između dva suparnička igrača te lobom prebacio vratara Ivana Provedela koji je nepotrebno istrčao.

Isti je igrač u 54. zabio za 2:0, a sve dvojbe oko pitanja pobjednika otklonio je Arkadiusz Milik u 89. minuti. Toma Bašić je za goste igrao do 59. minute. (Hina)