Luka Stanzl/PIXSELL

Mavrović: „Primili smo gol koji ne smijemo primati, čeka nas težak meč protiv Brazila”

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 14.09.24. | 13:46

Hrvatski izbornik prokomentirao je poraz od Tajlanda na otvaranju Svjetskog prvenstva u futsalu....

Hrvatska reprezentacija u futsalu na loš je način otvorila Svjetsko prvenstvo. Na otvaranju turnira u Bukhari Tajland je slavio s 2-1 te Hrvatska mora dohvatiti najmanje jednu pobjedu u preostale dvije utakmice, protiv Brazila i Kube...

"Znali smo da nas čeka teška utakmica. Žao mi je jer smo odigrali jako dobro prvo poluvrijeme, a primili smo gol iz situacije koja nam se ne smije događati. Ušli smo nervozno u drugo poluvrijeme, rano smo primili oba gola i bilo se teško vratiti. Čeka nas težak meč protiv Brazila i svoju šansu tražiti u trećoj utakmici. Bili smo bolji puno bolji suparnik u prvom dijelu. Uvukla se nervoza. Treba Tajlandu čestitati i okrenuti se ostalim utakmicama. Brazil je veliki favorit, ali u svakoj utakmicu moramo tražiti svoju šansu. Ako nešto iz današnje utakmice možemo okarakterizirati kao dobro je poraz uz minimalnu gol-razliku, što može jako puno značiti u slučaju u borbi za jednu od četiri najbolje treće pozicije", rekao je izbornik Mavorvić za kamere HTV-a.

Hrvatska futsal reprezentacijasvjetsko prvenstvo u futsaluSvjetsko prvenstvo u futsalu 2024Futsal