.jpg.webp)
Garcia: „Nema potrebe da diram Šegu. Naslov? Idemo iz dana u dan“
Vrijeme Čitanja: 2min | pet. 24.10.25. | 20:47
Španjolac je očekivano bio zadovoljan izdanjem momčadi
Nogometaši splitskog Hajduka pobijedili su Goricu sa 3-1 (1-0) u prvoj utakmici 11. kola domaćeg prvenstva, koja je u petak odigrana na Gradskom stadionu u Velikoj Gorici.
"Mislim da smo odigrali dobru utakmicu. Počeli smo ju agresivno i vidjelo se da ju želimo pobjediti. Dobro smo igrali s loptom i mislim da smo odigrali dva jako dobra poluvremena. Imali smo sjajne šanse, a njihov je pogodak na kraju došao zbog terena, Važno je što smo ovako uvjerljivo pobjedili".
Šego je ponovno igrao u vrhu napada.
"Radi sjajne stvari u napadu. Dobro se kreće, brz je. Nema potrebe da ga mičem", o svom je napadaču rekao Španjolac.
Protiv Slavena neće biti Pukštasa.
""Cibalija je u srijedu. Prvo su oni na redu. Što se Pukštasa tiče, on ima sjajne kretnje, sjajan je i kao igrač i kao osoba i sretan sam zbog njega. Mi u momčadi imamo puno igrača i nećemo imati problema pronaći zamjenu".
Kod njega nema euforije.
"Svaki je tjedan dug. Radimo naporno stalno i moj je fokus na treninzima. Jako sam sretan ovdje. Važan je način kako igramo i kako se prezentiramo. Pobjeđivat ćemo, gubit ćemo, ali nema mjesta euforiji. Moramo samo raditi na sebi."
Može li se s Dinamom natjecati za naslov?
"Moramo ići utakmicu po utakmicu. Imamo jako puno igrača, koji rastu iz dana u dan. Moramo nastaviti raditi. Ja samo razmišljam utakmicu po utakmicu."



.jpg.webp)



.jpg.webp)
.jpg.webp)
.jpg.webp)



.jpg.webp.webp)


