Igor Soban/PIXSELL

Cibona teško poražena kod Partizana

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 06.10.24. | 21:06

Bila je to jednosmjerna utakmica od prve do posljednje minute

Oslabljena Cibona nije imala šanse kod Partizana u trećem kolu regionalne ABA lige, domaći košarkaši slavili su s uvjerljivih 113-78 (34-20, 29-27, 28-19, 22-12).

Hrvatskoj momčadi nedostajalo je u ovom susretu nekoliko važnih pojedinaca, a kontakt sa suparnikom Cibona je izgubila već nakon prve četvrtine. Partizan je nakon deset minuta vodio 34-20, dok se sve do kraja nije previše pazilo na obranu i beogradski sastav je do kraja ostvario prednost od 35 poena.

S 18 poena Mario Nakić je bio prvi strijelac Partizana, a tome je dodao pet skokova i četiri asistencije. Cibonu su predvodili Anthony Barber s 20 koševa i Peter Jok, koji je uz 13 poena ostvario četiri skoka.

U ponedjeljak će utakmicu trećeg kola odigrati košarkaši Zadra koji gostuju kod Studentskog centra. Dvoboj počinje u 19 sati.