Vidović uzeo prve bodove ove sezone, Schiffrin pobijedila deveti put ove sezone

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 07.01.18. | 15:11

Muškarci i žene vozili su danas slalome u Svjetskom kupu.

Ista trojka stajala je na postolju i na sljemenskom slalomu, samo je Frida Hansdotter bila treća, a Wendy Holdener druga.

Muškarci su ovaj vikend bili u švicarskom Adelbodenu, do svoje četvrte uzastopne slalomske pobjede ove sezone stigao je Austrijanac Marcel Hirscher, 13 stotinki sporiji bio je drugoplasirani Michael Matt, a treći, sa zaostatkom od 16 stotinki sekunde bio je Norvežanin Henrik Kristoffersen. Hrvatski skijaš Matej Vidović drugi put u karijeri stigao je do bodova u Svjetskom kupu.

U svom debiju na stazi Chuenisbaergli 24-godišnji Zagrepčanin je osvojio 27. mjesto u prvoj vožnji sa startnim brojem 35, zaostavši za Hirscherom 3.78 sekundi, a u drugoj je bio još bolji osvojivši na koncu 23. mjesto i prvih osam bodova ove sezone.