REUTERS/Albert Gea
REUTERS/Albert Gea

Piastriju pripao zadnji trening uoči kvalifikacija za VN Španjolske

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 31.05.25. | 14:23

Norris, s tri boda manje od vodećeg Pistrija nakon osam od 24 utrke, bio je 0,526 sporiji od Australca u subotu na Circuit de Catalunya

Vodeći u Formuli 1 Australac Oscar Piastri (McLaren) bio je najbrži na posljednjem treningu za Veliku nagradu Španjolske u subotu, dok je njegov momčadski kolega Lando Norris bio drugi.

Piastri je imao u subotu najbrže vrijeme od jedne minute i 12,387 sekundi, a bio je najbrži i u drugoj sesiji u petak, dok je Norrisu, koji je slavio u Monaku prošlu nedjelju, pripao prvi trening.

Norris, s tri boda manje od vodećeg Pistrija nakon osam od 24 utrke, bio je 0,526 sporiji od Australca u subotu na Circuit de Catalunya.

Charles Leclerc iz Ferrarija bio je treći najbrži, ispred Georgea Russella u Mercedesu i aktuelnog prvaka Maxa Verstappena (Red Bull).


Zaigraj odmah, Germania!

Cjelokupnu Germanijinu ponudu pronađite i proučite OVDJE.


Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.

(Hina)


Tagovi

Formula 1Oscar PiastriLando NorrisGeorge RussellVN Španjolske

Ostale Vijesti