Karlović zbog ozljede predao meč u drugom setu u Antwerpu

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 19.10.17. | 14:04

Predaja hrvatskog tenisača u drugom kolu turnira u belgijskom Antwerpu.

Hrvatski tenisač Ivo Karlović neće igrati u četvrtfinalu turnira u belgijskom Antwerpu. 'Div sa Šalate' predao je meč drugog kola 19-godišnjem Grku Stefanosu Tsitsipasu pri vodstvu 6:5 u drugom setu. Prvi je izgubio u 'tie-breaku' sa 7:4.

U prvom setu nije bilo breakova tek jedna prilika za obrat Karlovića, koji je mogao povesti sa 6:5 i potom servirati za osvajanje prve dionice protiv 114. tenisača svijeta. To se nije dogodilo i set je otišao u 'tie-break' u kojem je naš tenisač četiri puta gubio svoj servis, a protivnik dvaput.

U drugom setu nije bilo biti jedne break šanse, a Karlović je imao vodstvo od 6:5 i 15:0, no potom je pao i ozlijedio nogu. Pružena mu je liječnička pomoć i nakon dulje stanke je ipak predao dvoboj. Nije poznata težina ozljede, niti hoće li nastupiti na turniru u Beču sljedećeg tjedna.

Ovo je bio njihov drugi okršaj, a Karlović je slavio u svibnju sa 3:0 u setovima na Roland Garrosu.