Čilić u polufinalu mastersa u Šangaju

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 13.10.17. | 08:42

U polufinalu čeka Nadala.

U prvom setu Marin je oduzeo protivniku servis gem kod rezultata 3:2 i dovršio posao izgubivši samo jedan poen na servisu do kraja seta. Ramos je opet bio nestabilan na početnom udarcu tokom drugog seta, bilo je to primjetno od prvog servis gema, a Marin je agresivnom igrom izborio čak devet break loptica od čega je dvije iskoristio. Izgubio je u međuvremenu i svoj servis, no dovršio je posao bez problema.

Marin je odigrao sjajno na prvom servisu i potvrdio odličnu formu u ovom posljednjem dijelu sezone. Ovo mu je bio šesti susret s Ramosom i četvrta pobjeda, a ovo je i svojevrsna osveta za poraz u Monte Carlu ove sezone.

U polufinalu Marin ide na prvog nositelja i svjetske 'jedinice', Rafaela Nadala.