REUTERS/Fabian Bimmer

Kovač ne zna za poraz devet utakmica zaredom, slavio protiv Kramarića, Gvardiol odigrao cijelu utakmicu za Leipzig

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 12.11.22. | 17:37

Wolfsburgu dobro ide s hrvatskim trenerom na klupi

Niko Kovač otkako je počeo raditi po svome u Wolfsburgu krenuli su se nizati i dobri rezultati. Devet utakmica zaredom ne zna za poraz, a četiri uzastopne utakmice su upisali pobjedu. Danas su slavili u gostima kod Hoffenheima s 2:1.

Poveli su domaći golom Baumgartnera u 42. minuti, a onda je u petoj minuti sudačke nadoknade zabio autogol Kabak. Do gola za pobjedu stigli su Vukovi u 56. minuti, a strijelac je bio Baku.

Andrej Kramarić igrao je za domaće od prve minute, a zamijenio ga je Bruun Larsen u 74. minuti.

Kovačev Wolfsburg trenutno je sedmom mjestu s 23 boda, a Hoffenheim je 10. s 18 bodova.

REUTERS/Fabian BimmerREUTERS/Fabian Bimmer

Bilo je zanimljivo i u Bremenu gdje su povećala hrvatske nogometne javnosti pratile situaciju oko Joška Gvardiola. Ozlijedio se u posljednjoj utakmici, ali nakon pregleda ustanovilo se da će moći igrati na Svjetskom prvenstvu u Kataru, a brzo je zaigrao i za RB Leipzig i odigrao danas cijeli susret protiv Werdera.Naravno, s posebnom maskom preko lica. Slavio je klub našeg reprezentativca 2:1 golovima Silve (13.) i Schlagera (70.), a za Werder je jedini gol zabio Gross (57.). (rv)